O VEGu

VEG – miesto dobrého jedla

Vo VEG – Vegetarian restaurant sa špecializujeme na kvalitnú vegetariánsku a vegánsku kuchyňu, kde sa snažíme pracovať s čo najčerstvejšími potravinami, ideálne BIO alebo priamo od lokálnych pestovateľov. Kuchyňu dopĺňame kvalitným a zdravým pivkom GOLEM a prémiovou kávou z oceňovanej slovenskej pražiarne EBENICA COFFEE. Kofola originál je samozrejmosť. 🙂

Na svoje si teda u nás prídu vegetariáni, vegáni, bezlepkáči, prípadne ľudia s intoleranciou na laktózu (u nás aj vegan capuccino). Jedlo je zdravé a vyvážené, čiže si na ňom bez výčitiek pochutia aj ľudia, ktorí sa chcú dať do formy príp. schudnúť.

Kuchyňa je zmiešaná a prinášame jedlo z rôznych kútov sveta od Mexika cez Španielsko Taliansko, Indiu, až po ďaleký východ. Nezabudli sme ani na Slovensko a vege verzie obľúbených jedál.

Večer si môžete posedieť pri spomínanom pivku a zhrešiť aj nie úplne najzdravšími chuťovkami 😉

 


Náš manifest 🙂

Reštauráciu v centre Popradu sme založili preto, lebo sme sa nemali kde najesť 🙂

Pri dnešnom hektickom „rýchlom“ živote a množstve pracovných povinností nie je sranda rozmýšľať celý deň nad tým, čo do úst vložiť.

Chceli sme vytvoriť pekné a štýlové miesto. Miesto, kde sa dá ísť na obed s rodinou alebo obchodným partnerom či s kamošom na pivo.

Preto VEG… aby každý mal šancu nejesť mäso a pritom žiť jednoducho 🙂

 

Súčasťou stránky je aj Denisov VEG blog, kde prináša svôj pohľad na svet bez mäsa, tipy a triky, ako bez toho mäsa prežiť. Sám jevegetariánom viac ako 20 rokov a je veľkým fanúšikom vegánov.

 

Denis, Čibko a celá a VEG partia :*